Premeň svoje telo za 3 mesiace

So starobou prichádza obdobie chorôb, často obdobie osamelosti a straty dovtedajšieho programu. O starobe sa v ostatnom období veľa hovorí. Vďaka medicíne vieme, čo treba jesť a piť, aký spôsob života by mali viesť starší ľudia, no strach zo staroby dokáže prekonať len málo ľudí. 

Dĺžku nášho života máme z veľkej časti v našich vlastných rukách. Môžeme ju ovplyvniť. Svojim každodenným životom a postojom k životu. Svojou osobnou zodpovednosťou a svojim príkladom. Radosť zo života, správne a rozumné životné ciele a vnútorná spokojnosť nás posúvajú k tomuto cieľu.

Premeň svoje telo za 3 mesiace:

Krok 1: vyčisti sa znútra navonok

Aktívne zložky PANACEA a Eco Pure Life kozmetiky po použití okamžite začnú čistiť vaše telo. Vďaka jedinečnému zloženiu jednotlivé komponenty preniknú hlboko do tkanív, kde sa naviažu na toxíny a ťažké kovy uložené v tkanivách a cirkulujúcich v obehovom systéme. V tejto forme ich telo dokáže ľahko vylúčiť. V obehovom systéme ďalej rozpúšťajú aj tuk a zabraňujú vzniku arteriálnych plátov. E P L produkty pomáhajú imunitnému systému identifikovať a odstraňovať poškodené a degenerované vrstvy buniek. Telo okamžite začína vlastnú očistu.

Citeľný rozdiel: 1 týždeň+

Krok 2: nabi svoje bunky antioxidantmi

EPL produkty sústavne dodávajú antioxidanty do zdravých buniek, a tak zabraňujú ich oxidácii a degenerovaniu ich DNA. Vaše telo začína vytvárať zdravšie a odolnejšie tkanivá. Prítomné aktívne zložky E  P L produktov napomáhajú imunitnému systému lokalizovať poškodené bunky a ten ich vie následne okamžite odstrániť a zabrániť ich ďalšiemu deleniu. EPL produkty disponujú tak vysokou koncentráciou antioxidantov organického pôvodu, že len v niekoľkých kvapkách ich telu dodajú viac, ako akákoľvek strava známa svojimi antioxidačnými účinkami. Zdravý životný štýl a vyvážené stravovanie je nevyhnutným základom pre vitálny život.

Viditeľný a citeľný rozdiel: 1 mesiac+

Krok 3: vylieč svoje telo a myseľ

Zdravé a správne vyživované telo sa môže zamerať na správne fungovanie všetkých systémov. Kľúčové alkalizačné minerály ako vápnik, draslík a horčík už nemusí organizmus spotrebovávať na zachovávanie mierne zásaditého prostredia v našom tele. Môže sa správne regenerovať a využívať tieto minerály na údržbu pevných kostí a zubov, rast zdravých vlasov a nechtov. Aromaterapeutický efekt EPL Body wellness mení vaše sprchovanie na zážitkovú a energizujúcu terapiu pre telo aj myseľ.

Citeľný rozdiel: 1 týždeň+

Krok 4: vychutnaj si svoje nové ja!

Pri dlhodobom používaní E P L produktov si budete viac a viac vedomí jeho pozitívneho dopadu na vaše zdravie a mlado vyzerajúcu pokožku. Jej úžasný vzhľad iba odráža vynikajúcu kondíciu vášho tela a mysle. Fakt, že používaním E P L produktov podporujete produkciu organických, biologicky účinných  produktov,  na dobrom pocite iba pridávajú.

Citeľný a viditeľný rozdiel: 3 mesiace+

 

REGISTRÁCIA

Chcete sa starať viac o svoje zdravie?

Zaujíma vás ochrana životného  prostredia?

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu?

Späť do obchodu