EPL PANACEA ORIGINÁL

Tekutý výživový doplnok bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén a stavebné minerály v ideálnej forme pre 100% využitie organizmom. Vyrobený fragmentáciou z olejov bohatých na minerály a vitamíny.
Oxidačný redukčný potenciál (ORP): -200mV.
Objem balenia: 100ml

Skladom
Kód: 63
€51,90 –19 % €41,90
Kategória: 100% organické
20200704 3 012v01
€51,90 –19 %

EPL PANACEA ORIGINÁL  môžeme zaradiť do kategórie superfood. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén a stavebné minerály a aminokyseliny v ideálnej forme pre 100% využitie organizmom. Organizmus čistí, detoxikuje a zároveň mu dodáva  kľúčové živiny.  Tie nie sme schopní v dostatočnej miere prijať zo stravy. Je upravená  tak, že vôbec nezaťažuje tráviaci trakt. Napriek obsahu olejov z orechov, po spracovaní tieto už nepredstavujú riziko pre alergiou na orechy trpiacich ľudí. Jedinečná formula spracovania olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál. Priamo vplýva na kvalitu buniek a ich správne delenie a regeneráciu. Umožňuje výživným látkam prenikať do tkanív, kde sa vstrebávajú. Silné antibakteriálne zloženie vytvára prostredie nevhodné pre množenie patogénnych mikroorganizmov a baktérii. Posilňuje prirodzený mikrobióm a výrazne napomáha regenerovať bunky a tkanivá. Má pozitívny vplyv na obnovu pohybového ústrojenstva.

Na znásobenie účinku pri detoxikácii, regenerácii a obnove pokožky, pohybového ústrojenstva a zvýšenie funkcie lymfatického systému doporučujeme používať  sprchovacie sérum EPL BODY WELLNESS ROSE/ ORIGANO a EPL ACTIVE CREAM na celú pokožku tela.

Spôsob použitia: 1 dávku zriediť do mäkkej vody bez chlóru. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť medzi jedlami, najneskôr pol hodinu pred jedlom a najskôr hodinu po jedle. Nápoj po zriedení je vhodné okamžite vypiť. V období zvýšenej záťaže na organizmus je možné zvýšiť dávku na 4x denne.
Upozornenie: Denná doporučená dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vhodný aj pre alergikov na orechy a semená.

EPL Panacea originál je tekutý výživový doplnok vhodný na dlhodobú konzumáciu. Je možné ho užívať kontinuálne.
Odporúčané denné dávkovanie: Dospelí, tehotné a dojčiace ženy: 4ml prípravku (malá kávová lyžička) 2x denne.

 

Zloženie
tekvicový olej, arganový olej, olej z ostropestreca mariánskeho, avokádový olej, sézamový olej, olej z vlašských orechov, extrakt z vanilky (Vanilla planifolia)
Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, konzervačné látky, sladidlá.

Výživové hodnoty:
Energetická hodnota/100ml: 467kJ/112kcal
Bielkoviny: <0.060g
Karbohydráty: 6,32g
Tuky: 9,35g
Sušina: 23,1g
Vláknina: 1,72g
Popol: 5,72g
Vlhkosť: 76.9g
Tekvicový olej: 20.000mg
Arganový olej: 10.000mg
Olej z ostropestreca mariánskeho: 10.000mg
Avokádový olej: 5.000mg
Sézamový olej: 5.000mg
Olej z vlašských orechov: 5.000mg
Extrakt z vanilky (Vanilla planifolia): 200mg

Späť do obchodu