EPL PANACEA ORIGINÁL

Tekutý výživový doplnok bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén a stavebné minerály v ideálnej forme pre 100% využitie organizmom. Vyrobený fragmentáciou z olejov bohatých na minerály a vitamíny.
Oxidačný redukčný potenciál (ORP): -200mV.
Objem balenia: 100ml

Skladom
Kód: 63
€51,90
Kategória: 100% organické
20200704 3 012v01
Tip

EPL PANACEA ORIGINÁL  môžeme zaradiť do kategórie superfood. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karotén a stavebné minerály a aminokyseliny v ideálnej forme pre 100% využitie organizmom. Organizmus čistí, detoxikuje a zároveň mu dodáva  kľúčové živiny.  Tie nie sme schopní v dostatočnej miere prijať zo stravy. Je upravená  tak, že vôbec nezaťažuje tráviaci trakt. Napriek obsahu olejov z orechov, po spracovaní tieto už nepredstavujú riziko pre alergiou na orechy trpiacich ľudí. Jedinečná formula spracovania olejov uvoľňuje ich antioxidačný potenciál. Priamo vplýva na kvalitu buniek a ich správne delenie a regeneráciu. Umožňuje výživným látkam prenikať do tkanív, kde sa vstrebávajú. Silné antibakteriálne zloženie vytvára prostredie nevhodné pre množenie patogénnych mikroorganizmov a baktérii. Posilňuje prirodzený mikrobióm a výrazne napomáha regenerovať bunky a tkanivá. Má pozitívny vplyv na obnovu pohybového ústrojenstva.

Na znásobenie účinku pri detoxikácii, regenerácii a obnove pokožky, pohybového ústrojenstva a zvýšenie funkcie lymfatického systému doporučujeme používať  sprchovacie sérum EPL BODY WELLNESS ROSE/ ORIGANO a EPL ACTIVE CREAM na celú pokožku tela.

Spôsob použitia: 1 dávku zriediť do mäkkej vody bez chlóru. Rozriedený koncentrát je najlepšie vypiť medzi jedlami, najneskôr pol hodinu pred jedlom a najskôr hodinu po jedle. Nápoj po zriedení je vhodné okamžite vypiť. V období zvýšenej záťaže na organizmus je možné zvýšiť dávku na 4x denne.
Upozornenie: Denná doporučená dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vhodný aj pre alergikov na orechy a semená.

EPL Panacea originál je tekutý výživový doplnok vhodný na dlhodobú konzumáciu. Je možné ho užívať kontinuálne.
Odporúčané denné dávkovanie: Dospelí, tehotné a dojčiace ženy: 4ml prípravku (malá kávová lyžička) 2x denne.

 

Zloženie

Pitná voda (Aqua), Olivový olej (Olea Europaea Fruit Oil), Kokosový olej (Cocos Nucifera Oil), Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil), Ľanový olej (Linum Usitatissimum Seed Oil), Extrakt z kôry stromu škorice (Cinnamomum Verum Extract), Extrakt z morskej soli (Sea Salt Extract), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Olej z mäty piepornej (Mentha Piperita Oil), Extrakt z klinčeka voňavého (Syzygium Aromaticum Extract), Extrakt z kôry stromu lapacho (Tabebuia Impetiginosa Extract)

Neobsahuje glutén, ťažké kovy, syntetické farbivá, konzervačné látky, sladidlá.

Výživové hodnoty:
Energetická hodnota/100ml: 467kJ/112kcal
Bielkoviny: <0.060g
Karbohydráty: 6,32g
Tuky: 9,35g
Sušina: 23,1g
Vláknina: 1,72g
Popol: 5,72g
Vlhkosť: 76.9g
Tekvicový olej: 20.000mg
Arganový olej: 10.000mg
Olej z ostropestreca mariánskeho: 10.000mg
Avokádový olej: 5.000mg
Sézamový olej: 5.000mg
Olej z vlašských orechov: 5.000mg
Extrakt z vanilky (Vanilla planifolia): 200mg

Späť do obchodu