EPL ACTIVE CREAM: 50ml

Krém je pripravený jedinečnou metódou spracovania olejov za studena, ktorá uvoľní ich obrovský antioxidačný potenciál. V tejto forme dokáže krém preniknúť hlboko do pokožky a bunky sú schopné úplne vstrebať všetky jeho účinné zložky. Krém pomáha organizmu odstrániť poškodené vrstvy buniek, rozpúšťa a spája sa s toxínmi uloženými v tkanivách a organizmus ich vie v tejto forme ľahko vylúčiť. Vyživuje a posilňuje zdravé bunky.  Výsledkom jeho používania je mladá a zdravá pokožka odolná voči záťaži z vonkajšieho prostredia.

Na dotaz
Kód: 66
€47,90
Kategória: 100% organické

Použitie:

je určený k dennému použitiu na ktorúkoľvek časť tela. Vmasírujte krúživými pohybmi do pokožky pred spaním. Môžeme použiť po sprchovaní hlavne na miesta zápalové alebo s iným poškodením pokožky. Koža predtým vystavená chemickými prostriedkami môže byť viac zničená – proces odstránenia zničených kožných buniek môže reagovať začervenaním kože. V tomto prípade znížte množstvo použitého krému.

Dlhodobé používanie EPL Active creamu pomáha chrániť bunky pred degeneráciou DNA. Organizmus môže ďalej reprodukovať zdravé tkanivá. Hodnota ORP predstavuje schopnosť akejkoľvek látky redukovať oxidáciu: čím je nameraná nižšia hodnota, tým je schopnosť chrániť pred oxidáciou vyššia. Účinnosť kozmetických a výživových doplnkov spočíva v tom, ako je telo schopné využiť ich účinné látky a tiež aká vysoká je ich antioxidačná kapacita. EPL Active cream s ORP (- 90 mV) je najkoncentrovanejší a najefektívnejší organický antioxidant vo forme krému na súčasnom trhu. Iba malé množstvo produktu má obrovskú antioxidačnú schopnosť.

 

Zloženie: 

Bambucké maslo, zmes olejov ( olivový olej, kokosový olej, argánový olej, konopný olej, ľanový olej ), voda, extrakt z kôry lapacha, esenciálne oleje (ruža, levanduľa, geranium, šalvia, céder, škoricový koreň, mäta pieporná, oregano) cesnakový extrakt (Allium sativum), morská soľ.Neobsahuje: parabény, syntetické emulgátory, ťažké kovy ani umelé konzervačné látky. Výrobok prešiel mikrobiologickými a záťažovými testami.

Uchovajte pri teplote do 25C.
Vyhnite sa kontaktu s očami, uskladňujte mimo dosahu detí
Po otvorení použite do 6 mesiacov

Obsahuje: Vitamín A, vitamín E – arganový olej je najbohatší prírodný zdroj vitamínu E. Vďaka obsahu vitamínov A a E je účinným prostriedkom starostlivosti o pleť.
Vitamín F – taktiež účinný v starostlivosti o pokožku. Má takzvaný „anti aging“ efekt, udržuje teda mladistvý vzhľad pleti.
Esenciálne mastné kyseliny –kyselinu stearová, kyselinu olejová,
kyslinu linolénová a ďalšie, v pomere 20% nasýtených a 80% nenasýtených mastných kyselín.
Skvalen – účinný pri liečbe kožných ochorení, aj ako prevencia rakoviny kože.
Karotenoidy – prírodné antioxidanty účinné vo viacerých smeroch – ako prevencia rakoviny pľúc, prostaty, zažívacieho traktu, či ako prostriedok na znižovanie cholesterolu.
Steroly – látky, ktoré sa v iných olejoch takmer nevyskytujú. Majú za úlohu chrániť srdce a znižovať hodnoty cholesterolu.
Jojobový olej ; Esenciálny ružový olej, Jedlá sóda bikarbóna , Morská soľ
Uchovajte pri teplote do 25°C.

Späť do obchodu