Bifidoaktív

144 tabliet z kozieho mlieka

Tablety z kozieho mlieka s aktívnou zdraviu prospešnou laktogénnou mikroflórou ( Bifidobacterium lactis, Lactobacilus acidophilus), inulínom, vápnikom a chrómom.

Skladom
Kód: 260002
Značka: Capramilk
€15,90
Kategória: 100 % prírodné
53 3 bifidoaktiv
Novinka

Zlepšenie priebehu trávenia

Zvyšuje obranyschopnosť organizmuPosilňuje imunitný systémOdstraňuje zápchu

CAPRAMILK® bifidoaktív sú tablety z kozieho mlieka  s aktívnou zdraviu prospešnou laktogénnou mikroflórou (Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus), inulínom, vápnikom a chrómom. Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek a prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov. Vápnik tiež prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, k správnej funkcii nervových prenosov a látkovej premeny dôležitej pre tvorbu energie. Chróm sa podieľa na zachovaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Inulín radíme medzi rozpustnú fermentovateľnú vlákninu, pretože je odolná voči hydrolýze enzýmov tráviaceho traktu, v neporušenej forme sa dostáva do hrubého čreva a má schopnosť ovplyvňovať niektoré gastrointestinálné funkcie. Inulín plní funkciu prebiotickú. Priaznivý vplyv inulínu na zloženie črevnej mikroflóry hrubého čreva je dôsledkom selektívnej podpory rastu žiaducich bifidobaktérií. Bifidoabacterium lactis a Lactobacillus acidophilus sú mliečne baktérie, ktoré pôsobia probioticky, pretože pomáhajú vytvárať a udržiavať optimálnu črevnú mikroflóru.

Zloženie: sušené plnotučné kozie mlieko, inulín, uhličitan vápenatý, zmes mikroorganizmov, LAKTOFLÓRA (Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, aróma, laktát chromitý.

Výrobok neobsahuje chemické konzervačné látky ani syntetické farbivá.

Odporúčané denné dávkovanie: 2 x denne 3 tablety zapiť vodou.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí. Výrobok chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy.

 

Účinná látka/výživové údaje

 

v 100 g

 

v dennej dávke 6 tabliet

Energetická hodnota

 

1233 kJ

290 kcal

 

37 kJ

8,7 kcal

Tuky

- z toho nasýtené mastné kyseliny

13,3 g

8,45 g

0,40 g

0,25 g

Sacharidy

- z toho cukry

22 g

22 g

0,66 g

0,66 g

Bielkoviny

8 g

0,24 g

Soľ

0,08 g

0,0025 g

Minerály                                                                                                                                  * %

Vápnik

4 g

 

120 mg

15

Chróm

0,00067 g

 

20 µg

50

Ostatné

Inulín

33,3 g

1000 mg

60

 

Zmes mikroorganizmov

Bifidobacterium sp. a

Lactobacillus acidophilus

1,66.109

 

Min. 50 miliónov

* % RVH podiel referenčného príjmu vitamínov a minerálnych látok pre dospelých (8400 kJ/2000 kcal)

 

Späť do obchodu